FANDOM


(Dodano nową stronę „To żeby to zrobić musisz użyć edytora klasycznego. Czyli klikasz na taki trójkąt obok edytuj, i tak wybierasz edytor klasyczny. Następnie zmieniasz na "Tryb Źr...”)
 
 

Aktualna wersja na dzień 17:29, wrz 11, 2016

To żeby to zrobić musisz użyć edytora klasycznego. Czyli klikasz na taki trójkąt obok edytuj, i tak wybierasz edytor klasyczny. Następnie zmieniasz na "Tryb Źródłowy", ten przycisk znajduje się na górze edytora obok napisu "Tryb wizualny". Następnie na początek artykułu kopiujesz tekst z tego szablonu (LINK). Uzupełniasz pola, a jak nie znasz jakieś informacji, którą wymaga szablon to zostawiasz ją pustą.

Na początek możę się to wydać lekko skomplikowane, ale jak się nauczysz to nie będzie Ci to już sprawiało żadnego problemu. Aktualnie trwają pracę nad tym oby można było dodawać ten szablon łatwiej. Jak wejdą w życie to postaram Ci się dać znać. ;)

Jeżeli czegoś nie zrozumiesz śmiało możesz się mnie jeszcze wypytywać. Możesz to robić tutaj, albo możemy umówić się na czat. Nie zawsze jestem dostępny, bo mam sporo prywatnych zajęć, ale spróbowałbym jakoś wejść. ;)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.