FANDOM


To jest artykuł o grze Telltale Games. Możesz być także zainteresowany książką George'a R.R. Martina, serialem HBO, grą Telltale Games, strategiczną lub przygodową grą Cyanide Studios o tych samych nazwach.


Game of Thrones Ascent – przeglądarkowa gra strategiczna dostępna także na Androida i iOS. Przygotowana została przez studio Disruptor Beam. Tytuł został stworzony z myślą o serwisie społecznościowym Facebook i w związku z tym dużą rolę ogrywa w nim interakcja między użytkownikami. Mogą oni tworzyć sojusze i wspólnie dążyć do wyeliminowania konkurencyjnych rodów roszczących sobie prawa do tronu.

Tło fabularne dla gry studia Disruptor Beam stanowi serial telewizyjny oraz powieść Gra o tron, stanowiąca pierwszą część sagi fantasy autorstwa George’a R. R. Martina. Na początku zabawy wcielamy się w rolę szlachetnie urodzonego, który przyłącza się do konfliktu politycznego przedstawionego na kartach książki, opowiadając się po stronie jednego z najpotężniejszych rodów zamieszkujących kontynent Westeros. Od tego momentu nasze działania są nakierowane na umocnienie pozycji wybranego domu i zdobycie tytułowego tronu.

Podczas zabawy zapraszamy do pomocy naszych znajomych z serwisu społecznościowego Facebook. Dzięki dołączeniu do sojuszu możemy czerpać szereg korzyści ułatwiających rozgrywkę. O swoich dokonaniach informujemy innych publikując wiadomości na tablicy.[1]

Linki zewnętrzne Edytuj

Strona wydawcy gry (ang.). DisruptorBeam.com. [dostęp 2016-11-23].
Oficjalna strona gry (ang.). Strona wydawcy DisruptorBeam.com. [dostęp 2016-11-23].


Przypisy Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.